Vozidla pro přepravu techniky

Vlastníme odtahové speciály vhodné pro přepravu osobních i nákladních vozidel, stavební i zemědělské techniky, stavebních buněk, skladových kontejnerů i jiné techniky či nákladu.

Máme vozidla různých velikostí i nosností, která dokážou vás náklad bezpečně dopravit do cílového místa.

Všechna vozidla byla pořízena nová jsou pravidelně kontrolována a jsou ve výborném technickém stavu. Pro každé vozidlo byla zhotovena nástavba dle našich požadavků ta, aby co nejúčelněji vyhovovala potřebám našich klientů ať už se jedná o převoz vozidel či jiné techniky. Odtahové speciály jsou vybaveny sjížděcími nástavbami s navijákem. Jsme schopni naložit nepojízdná vozidla i stroje a stavební či zemědělskou techniku i na místech, kde není k dispozici nájezdová rampa.

Pro přepravu předmětů bez možnosti pohybu po vlastní ose využíváme nákladní vozidlo Mercedes Benz Actros s hydraulickou rukou. Toto vozidlo převáží nejen různé stroja a zařízení, ale i stavební buňky, skladové kontejnery apod.

Na plošině odtahových vozů jsme schopni přepravit náklad do hmotnosti až 12 tun dle daného typu vozidla. Pro přepravu těžších nákladů používáme odtahové speciály s podvalníkem, které uvezou až 24 tun nebo tahače, které převezou náklady do hmotnosti 35,8 tuny.

Call Now Button