Přeprava techniky, strojů, zařízení i nadměrných nákladů po ČR

S přepravou máme bohaté zkušenosti, zákazníkovi se vždy snažíme vyjít vstříc. Naše odtahová vozidla jsou vyráběna na míru, dokážeme tak uspokojit požadavky přepravy většiny zákazníků. Odtahové speciály mají sjížděcí plošinu, která umožňuje naložení techniky i bez rampy.

Nepojízdné stroje nakládáme pomocí navijáku. Zaměstnanci jsou vyškoleni v manipulaci s většinou přepravované techniky. Vlastníme též vozidlo MB Actros se sjížděcí plošinou a s hydraulickou rukou, které kromě běžných nákladů převáží i stavební buňky, kancelářské a skladové kontejnery, dílenské vybavení či jiná těžká břemena.

Současně vlastníme povolení pro přepravu nadměrných nákladů pro ČR.

Moderními odtahovými speciály přepravujeme věci, stroje, vysokozdvižné vozíky, montážních plošiny, zemědělskou i jinou techniku do hmotnosti nákladu 24 tun. V případě přepravy na jízdní soupravě převezeme náklad do celkové hmotnosti 36 tun.

Nabízíme přepravu po celé České Republice, v případě potřeby poskytujeme přepravu i zahraniční do oblastí Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Německo.

Odtahová služba Praha

Naše firma zajišťuje odtah a převoz osobních a užitkových vozidel. Jsme vybaveni odtahovými speciály se sjížděcí plošinou a navijákem.

Havarované nebo nepojízdné vozidlo přepravíme kamkoliv dle přání klienta. V případě dohody zajistíme odtah Vašeho vozidla do našeho autoservisu, kde Vám po dobu opravy zapůjčíme nahradní. Obsluha vozidel je odborně proškolena a poradí si v jakékoliv situaci.

Možnost využití služeb našeho autoservisu:

  • Nahlášení pojistné události
  • Oprava havarovaného vozidla
  • Zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy

Odtahová služba
Odtahová služba v provozu od pondělí do pátku 07:00 – 17:00 hodin,  mobil: 608 131 732.

Call Now Button